+421 905 663 474, +421 905 110 025, info@nogga.cz

O nás.

Nogga COSMETICS je španělská firma zabývající se zvířecí dermatotologickou kosmetikou vysoké kvality, určenou NEJEN do rukou profesionalních kadeřníků.

V Nogga laboratoři jsou vyvíjeny produkty pro lékárny a kosmetické společnosti. Naše vize byla vytvořit řadu vysoce kvalitních přípravku především pro naše psí kamarády. Klademe důraz na pečlivý výběr vhodných přísad a snažíme se o maximální synergii, která mezi nimi a našimi finálními výrobky nastane. Cíle Noggy míří vysoko, proto jsme se zavázali k výzkumu a vývoji nových produktů.

Vždy spolupracujeme s kadeřníky, veterináři a jinými odborníky, avšak jako koncového uživatele vnímáme psa. Naším záměrem je adekvátní péče o jeho srst a pokožku.

Produkty NOGGA COSMETICS obsahují výtažky z medu, citrónu, kukuřice, pšenice, sóji, kaštanu, rajčat, fukusu, cibule, okurky, aloe vera a dalších přírodních látek. Do výrobků, vytvořených na bio bázi, jsme přidali ochranu proti UV záření a teplu (například z fénu). Všechny šampony jsou formovány a vytvořeny z jemných aktivních látek, které respektují pH Vašeho psího miláčka.

NOGGA COSMETICS – produkty Noggy jsou výsledkem vědeckého výzkumu a skutečné vášně pro naše čtyřnohé přátele. Jsme proti jakémukoliv testování na zvířatech. Dodržujeme zásady adekvátní a šetrné péče.

V roce 2005 jsme se rozhodli uvést na trh produkty Nogga Cosmetics. Jedná se o dermatologickou kosmetiku speciálně navrženou pro čtyřnohé zákazníky. Specializujeme se na jejich péči, hygienu a případnou doplňující léčbu.  Šampony, kondicionéry a parfémy vyhovují jasné představě o tom, jakou funkci by měl jednotlivý výrobek splňovat. Ať už se jedná o produkt, který chrání, vyživuje, obnovuje citlivou pokožku, či pečuje o srst dle konkrétních potřeb, v každém případě zaručujeme oboustrannou spokojenost.

Zaměřujeme se na:

  • pokožku: zvířecí pokožka je velmi citlivá, proto ji naše výrobky nejen čistí, ale i chrání, vyživují, hydratují a posilují.
  • srst: potřeby psů se liší podle typu, barvy a délky srsti. Každé plemeno či jedinec má specifickou genetickou výbavu, problémy a potřeby, což vede k různým možnostem péče.

Spolupracujeme s rozsáhlou sítí profesionálních salonů a víme, co je zapotřebí, aby byla srst a pokožka zdravá. Naším cílem je propagovat správnou péči a hygienu pro zvířata, a zároveň zvýšit povědomí o jejich zdraví, což podporujeme prostřednictvím vzdělávacích seminářů.

Nogga Laboratoř vznikla v roce 2005. Od té doby slaví úspěchy v rozvíjení moderní kosmetiky, kombinuje správné využití účinných látek a přísad pro zachování dermatologické krásy a zdraví Vašeho domácího mazlíčka. Vysoká účinnost Nogga výrobků je dosažena výzkumem a spolupráci s významnými dermatology a předními univerzitami. Nogga je hrdým členem dvou projektů EU a 7. Rámcovým projektem EU pro výzkum v oblasti biotechnologie.

Příslušenství Nogga  nabízí pestrý sortiment profesionálního salónového zařízení a vybavení.

Našim zákazníkům děkujeme za podporu a rádi bychom zdůraznili, že Vaše potřeby jsou naší prioritou.

[featured_products per_page=“12″ columns=“4″ orderby=“date“ order=“desc“]

Back to Top